Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Date
hu: Dátum

en: Event
hu: Esemény

en: Location
hu: Helyszín

en: Calendar
hu: Naptár

en: Events
hu: Események

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Add event
hu: Esemény hozzáadása
