Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
