Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Images
id: Gambar

en: Categories
id: Kategori

en: Date
id: Tanggal

en: Event
id: Acara

en: Location
id: Lokasi

en: Calendar
id: Kalender

en: Events
id: Acara
