Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Categories
is: Flokkar

en: Date
is: Dagsetning

en: Event
is: Viðburður

en: Location
is: Staðsetning

en: Calendar
is: Dagatal

en: Events
is: Viðburðir
