Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Location
km: ទីតាំង
