Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Location
ku: شوێن
