Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Date
lv: Datums

en: Event
lv: Notikums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Events
lv: Notikumi
