Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Date
mn: Огноо

en: Location
mn: Байрлал
