Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Date
mr: दिनांक

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Location
mr: स्थळ
