Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Date
my: ရက်စွဲ
