Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Date
nn: Dato

en: Event
nn: Hending

en: Location
nn: Stad

en: Calendar
nn: Kalender
