Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Categories
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Event
pl: Termin

en: Location
pl: Położenie

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Add event
pl: Dodaj zdarzenie
