Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Images
pt: Imagens

en: Categories
pt: Categorias

en: Date
pt: Data

en: Event
pt: Evento

en: Location
pt: Localização

en: Calendar
pt: Calendário

en: Events
pt: Eventos

en: Upcoming Events
pt: Próximos eventos

en: Add event
pt: Adicionar um evento
