Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: Categories
ru: Категории

en: Date
ru: Дата

en: Event
ru: Событие

en: Location
ru: Место

en: Calendar
ru: Календарь

en: Events
ru: Мероприятия

en: Upcoming Events
ru: Предстоящие события

en: Add event
ru: Добавить событие

en: Past Events
ru: Прошедшие события
