Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ
