Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Location
fi: Sijainti

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Upcoming Events
fi: Tulevat tapahtumat

en: Add event
fi: Lisää tapahtuma
