Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Images
hi: चित्र

en: Categories
hi: वर्ग

en: Date
hi: तारीख

en: Location
hi: स्थान
