Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Images
it: Immagini

en: Categories
it: Categorie

en: Date
it: Data

en: Event
it: Evento

en: Location
it: Posizione

en: Calendar
it: Calendario

en: Add event
it: Aggiungi evento
