Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Date
nl: Datum

en: Event
nl: Evenement

en: Location
nl: Locatie

en: Calendar
nl: Kalender

en: Events
nl: Evenementen

en: Add event
nl: Gebeurtenis toevoegen
