Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Categories
oc: Categorias

en: Date
oc: Data

en: Event
oc: Eveniment

en: Location
oc: Emplaçament

en: Events
oc: Eveniments

en: Add event
oc: Apondre un eveniment
