Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Date
sk: Dátum

en: Event
sk: Podujatie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Events
sk: Udalosti

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: Add event
sk: Pridať udalosť
