Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Categories
sv: Kategorier

en: Date
sv: Datum

en: Event
sv: Händelse

en: Location
sv: Plats

en: Calendar
sv: Kalender

en: Events
sv: Aktiviteter
