Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Date
tr: Tarih

en: Event
tr: Olay

en: Location
tr: Konum

en: Calendar
tr: Takvim

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Add event
tr: Olay ekle
