Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Categories
uk: Категорії

en: Date
uk: Дата

en: Event
uk: Подія

en: Location
uk: Місце розташування

en: Calendar
uk: Календар

en: Events
uk: Події

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: Add event
uk: Додати подію

en: Past Events
uk: Минулі події
