Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Date
et: Kuupäev

en: Event
et: Sündmus

en: Location
et: Asukoht

en: Calendar
et: Kalender

en: Add event
et: Lisa sündmus
