Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Date
eu: Data

en: Event
eu: Gertaera

en: Location
eu: Kokalekua

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Events
eu: Gertaerak
