Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Categories
jv: Kategori

en: Date
jv: Tanggal

en: Location
jv: Lokasi
