Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി
