Restaurant Event (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Location
sl: Mesto
