Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Image
af: Beeld

en: Large
af: Groot

en: Price
af: Prys

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie
