Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Image
bn: ছবি

en: Menu
bn: মেনু
