Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Other
bo: གཞན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག
