Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Menu
br: Lañser

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser
