Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Image
eu: Irudia

en: Large
eu: Handia

en: Menu
eu: Menua

en: Other
eu: Bestea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Grid
eu: Sareta

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Variants
eu: Aldaerak
