Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Image
fi: Kuva

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: Menu
fi: Valikko

en: Price
fi: Hinta

en: Other
fi: Muu

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add menu
fi: Lisää valikko

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Featured
fi: Esitelty

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Stacked
fi: Pinottu
