Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Image
he: תמונה

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Menu
he: תפריט

en: Price
he: מחיר

en: Other
he: אחר

en: Navigation
he: ניווט

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Grid
he: רשת

en: Featured
he: מובלט

en: Variants
he: וריאנטים
