Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Categories
hi: वर्ग

en: Image
hi: चित्र

en: Large
hi: बढा

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Menu
hi: सूची

en: Other
hi: अन्य

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Add menu
hi: मेनू जोडें

en: Grid
hi: ढांचा

en: Featured
hi: प्रदर्शित
