Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Image
hu: Kép

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Menu
hu: Menü

en: Price
hu: Ár

en: Other
hu: Egyéb

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add menu
hu: Menü hozzáadása

en: Regular
hu: Általános

en: Teaser text
hu: Bevezető szöveg

en: Grid
hu: Rács

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Variants
hu: Variánsok

en: Stacked
hu: Halmozott
