Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Images
id: Gambar

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Categories
id: Kategori

en: Image
id: Gambar

en: Large
id: Besar

en: Icon
id: Ikon

en: Price
id: Harga

en: Other
id: Lainnya

en: Navigation
id: Navigasi

en: Add menu
id: Tambah menu

en: Grid
id: Kotakan

en: Featured
id: Pilihan
