Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Image
kk: Сурет

en: Large
kk: Ірі

en: Menu
kk: Мәзір

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add menu
kk: Мәзір қосу
