Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Large
km: ធំ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
