Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Regular
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ
