Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Large
ku: گەورە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Other
ku: هیتر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە
