Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: Price
lt: Kaina

en: Other
lt: Kiti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Variants
lt: Variantai
