Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Navigation
mg: Fitondrana
