Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Large
mr: मोठे

en: Price
mr: किंमत

en: Navigation
mr: आवागमन
