Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Large
my: အကြီး

en: Menu
my: မီနူး

en: Other
my: အခြား

en: Navigation
my: သွားလာရန်
