Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Image
nn: Bilete

en: Price
nn: Pris

en: Other
nn: Andre

en: Navigation
nn: Navigering

en: Featured
nn: Framheva
