Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Other
ps: نور

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Grid
ps: ځاليز

en: Featured
ps: ځانګړي
