Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Image
ro: Imagine

en: Large
ro: Mare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Menu
ro: Meniu

en: Price
ro: Preţ

en: Other
ro: Altele

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add menu
ro: Adaugă meniu

en: Grid
ro: Grilă

en: Featured
ro: Recomandat
